جامعه

انواع بیشعورهای آب زیرکاه

با سلام و عرض ارادت خدمت همراهان عزیز وب سایت برزام مطلب امروز ما با عنوان انواع بیشعورهای آب زیرکاه می باشد که از کتاب بیشعوری اثر خاویر کرمنت انتخاب شده است همیشه ما با افرادی که با نرم زبانی و یا حسادت و تخریب سعی در ارتباط گرفتن هستند برخورد داشته ایم آنهایی که نرم زبان هستند سعی دارند به ما نشان دهند که خیر خواه هستند و آنهای که حسادت یا تخریب دارند سعی شان بر این است یا اختلاف بیاندازند یا ما را از مسیرمان باز دارند.

انواع بیشعورهای آب زیرکاه

در کتاب بیشعوری اثر خاویر کرمنت بیشعورهای آب زیر کاه دوگونه معرفی شده اند که در ادامه به توضیحاتی که این نویسنده در مورد این دو نوع بیشعوری داده است می پردازیم امیدواریم که از این مطلب بهره مند شوید و ما را از نظرات خود بی نصیب نگذارید.

۱- بیشعور آب زیرکاه خوشرو برای خودش هنری محسوب می شود و در مقابل شما شیرین و چرب زبانند و معمولاًدر اماکن روحانی یافت می شوند. گیر انداختن بیشعورهای خوشرو بسیار سخت است و اگر هم بتوانید مچ شان را بگیرید آن قدر زبان بازی می کنند تا شما را قانع کنند که سوءتفاهم پیش آمده است.

انواع بیشعورهای آب زیرکاه

۲- بیشعور آب زیر کاه ترشرو به هر کسی که شادتر و موفق تر از خودشان باشد حسادت می ورزند و در نتیجه در پس ظاهر ملایمشان در حال جوشیدن اند و از هیچ نوع نفاق و اختلاف افکنی رویگردان نیستند. آن ها در قالب مدافعان اخلاقیات و پاکدامنی ظاهر می شوند و تقریباً همیشه روی مسائل ریز و کم اهمیت متمرکز می شوند. همچون بیشتر اخلاقیون و مدعیان عفاف و پاکدامنی امروزی، بیشعورهای آب زیر کاه ترشرو معمولاً طوری ژست می گیرند که انگار مجسمه اخلاق حسنه اند.

فهمیدن این موضوع که تمام بیشعورها روش و رفتار مشابهی ندارند خیلی مهم می باشد شاید اهداف و ساختار آنها خیلی شباهت داشته باشد ولی ممکن است راههای رسیدن و ابزار استفاده شان برای رسیدن به هدف با هم فرق داشته باشد.

رای دادن
مشاهده بیشتر

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا