احادیث و سخنان بزرگان

جملات انگیزشی و انرژی بخش سری 2

با سلام به وب سایت برزام خوش آمدید با جملات انگیزشی و انرژی بخش سری ۲ در خدمت شما هستیم تمامی مطالبی که هم اکنون مطالعه می کنید از کتابهای مشهور جهان تهیه و گردآوری شده است.انشالله که مورد پسند شما واقع شود ما را از نظر خود بهره مند سازید.

جملات انگیزشی و انرژی بخش سری

برای اینکه واقعا به هدف خود برسید بهترین و مطمئن ترین راه ساختن اندیشه است.

جمله در مورد به هدف رسیدن

همیشه اثبات شده است دست هایی که دیگران را یاری می کنند با ارزش تر از لب هایی هستند که فقط در حال عبادت و نیایش هستند.

سخن درباره کمک کردن

یکی از سازنده ترین راههای رسیدن به موفقیت تلقین سازنده است این که ما فکر کنیم رسیدن به موفقیت ذاتی باشد کاملا غلط می باشد زیرا هدف داشتن و انگیزه مسئله ای بیرونی است.

*****

انرژی واقعی به کسی متعلق است که تکیه به قدرت خداوند را یاد گرفته است این گونه افراد آرامش واقعی را می فهمند و به دنیایی که نفرت و هیاهو و آشفتگی دارد آرامش می دهند.

جمله در مورد قدرت خداوند

اگر دستوراتی که به ذهن و مغزمان صادر می کنیم نادرست و نامشروع باشند جسم به سرعت فرسوده و بیمار می گردد در عوض اگر فکر و ذهنمان شاد و مثبت باشد جسم نیز شادمان می شود.

*****

همسرت را با دقت زیاد برگزین ۱۰۰ در صد شکست ها و خوشبختی ها در زندگی به همین یک تصمیم اختصاص دارد.

*****

اگر در زندگی و کار برنامه ریزی درستی صورت بگیرد ذهن نیز برایت شگفتی خواهد آفرید و هر دستوری به ذهن صادر کنی درست انجام می شود.هر روز این را به یادش بیاور تا دستور تو را با وسواس انجام دهد.

*****

تنها دو چیز می تواند خوشی را از شما بگیرد : تفکرات منفی درباره گذشته و آینده.

*****

همچنین ببینید:جملات انگیزشی زیبا و جدید سری اول

اگر با ترس مواجه شدید به سرعت به سوی منشأ آن بروید این باعث می‌شود ترستان از بین برود و به جای آن عزت نفس و اعتماد به نفس تقویت گردد.

*****

در تمام بخش های زندگی این محبت است که قدرتی خارق‌العاده دارد تمام افرادی که خواستار یک زندگی متعادلند این جمله را دائم تکرار می کنند:عشق خداوند از من تجلی می شود و تمام موارد لازم برای خوشبختی را این عشق به سمت من می کشاند.

رای دادن
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا