روش آرایش چشم و ابرو

روش های اصولی آرایش چشم و ابرو

آیا می خواهید آرایش چشم و ابرو را به صورت اصولی و حرفه ای یاد بگیرید؟ همه افراد در ابتدا نحوه صحیح آرایش چشم و ابرو را نمی دانند. به طور مثال نمی دانیم از چه براش هایی استفاده کنیم، چگونه به طور صحیح از سایه چشم استفاده کنیم، چه برسد به نحوه ترکیب صحیح آنها بر روی چشم. نگران نباشید ما به شما تمام این موارد را آموزش می دهیم. راهنمای آموزشی آرایش به مبتدیان کمک می کند تا نحوه آرایش چشم و ابرو را به درستی و زیبایی یاد بگیرند.

۱-همیشه با پرایمر چشم شروع کنید.

آرایش چشم و ابرو خود را با یک پرایمر چشم شروع کنید. پرایمر چشم به ایجاد سطحی صاف برای آرایش چشم کمک می کند. پس از خشک شدن پرایمر، می توانید از یک سایه چشم استفاده کنید که به چسباندن بهتر خط چشم به پوست کمک می کند. اگر سایه چشم ندارید، کانسیلر یا فونداسیون این کار را انجام می دهد.

پرایمر چشم

۲-با ۴ سایه اصلی شروع کنید.

شما می توانید با ۴ سایه اصلی شروع کنید تا ظاهری طبیعی داشته باشید. شما به یک هایلایت با سایه روشن تر از رنگ پوست خود، یک سایه مات با رنگ متوسط، یک سایه کانتور که ۲-۳ درجه از پوست تیره تر است و یک سایه مشکی مات نیاز دارید. اگر هایلایت صورت دارید، می توانید از آن نیز استفاده کنید.

سایه مات چشم

۳-از براش های آرایشی مناسب چشم استفاده کنید.

براش صاف خود را روی روشن ترین سایه بکشید و آن را در گوشه داخلی چشم بمالید. این جایی است که بیشتر سایه باید باشد و بعد از آن می توانید به راحتی به سمت خارج ترکیب کنید. حالا به سایه رنگ میانی بپردازید. با استفاده از یک براش ترکیبی، سایه چشم را در بالای چشم بمالید و از گوشه بیرونی به سمت داخل ترکیب کنید.

 قبل از استفاده از براش حتما ضربه بزنید تا محصول اضافی پاک شود.

براش های آرایشی مناسب چشم

۴-چشم ها را کانتور کنید.

با استفاده از سایه کانتور، از گوشه بیرونی شروع کنید و در نیمه خارجی چشم ترکیب کنید. اطمینان حاصل کنید که زیاد مخلوط نمی شود زیرا سایه تن متوسط ​​همیشه باید بالاتر از سایه کانتور قرار بگیرد.

برای تکمیل آرایش چشم و ابرو، سایه چشم مات مشکی را در گوشه بیرونی چشم ها و نزدیک خط مژه پایین بمالید. این کار چشم ها را کمی چشمگیرتر می کند.

سایه کانتور

۵-برس زدن ابروها

قبل از اینکه ابروها را آرایش کنید، لازم است تا با استفاده از یک برس ابرو، به آنها جهت دهید. به خاطر داشته باشید که همیشه باید از سمت داخلی ابروهای خود به سمت بیرون برس بزنید، این کار را به آرامی به سمت بالا و طبق جهت رشد طبیعی موها انجام دهید.

برس زدن ابروها

۶- آرایش ابرو

شما می توانید با مداد ابرو، پودر ابرو یا سایه ابرو، ابرو های خود را آرایش کنید. برای شروع از ناحیه پراکنده در اطراف داخلی قوس ابروی خود و حرکت به سمت دم ابرو، از حرکت های کوتاه در جهت رشد ابرو استفاده کنید. در صورت نیاز گوشه های داخلی را با ضربه های رو به بالا و بیرون پر کنید.

آرایش ابرو

۷- مرحله آخر

مژه ها را با استفاده از فرمژه حالت دهید و سپس برای وضوح بیشتر چشم، خط چشم اضافه کنید. آخرین مرحله آرایش چشم نیز ریمل خواهد بود.

3.8/5 - (14 امتیاز)

درباره kh.a

همچنین ببینید

کارهای ممنوعه بعد از زایمان

کارهای ممنوعه بعد از زایمان

انجام مراقبت های بعد از عمل یکی از مهم ترین موضوعات برای هر خانمی به …

یک دیدگاه

  1. فقط میتونم بگم عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *