موبایل

توسعه تبلت های تاشو توسط سامسونگ

توسعه تبلت های تاشو توسط سامسونگ، ما را به نگارش این مقاله وا داشت. در سال های اخیر سامسونگ از تکنولوژی جدید خود، یعنی تبلتی تاشو رو نمایی کرد که به واسطه این تکنولوژی شما می توانید یک تبلت بزرگ ۱۲٫۴ اینچی را با خود حمل و نقل کنید.

تبلت های تاشو سامسونگ تکنولوژی برتر یک شکستی بی پایان!

تبلت های تاشو در سال ۲۰۱۹ و توسط شرکت کره‌ای سامسونگ ارائه شد که در حال حاضر به اسم Galaxy Fold شناخته می شود. این تکنولوژی در ابتدای راه خود مشکلاتی داشت که احتمال شکست کلی این پروژه را نوید می داد؛ ولی همانطور که مشخص است، هر تکنولوژی در ابتدا دارای نواقصی است و Galaxy Fold هم از این قضیه مستثنا نیست.

همچنین بخوانید:بهترین صفحه نمایش موبایل و تفاوت آنها

باز و بسته شدن به واسطه لولا!

تبلت های تاشو جدید سامسونگ هم که هنوز اطلاعات دقیقی از آن به بیرون نیامده، با هدف رفع نواقص نسخه های قبلی و البته ارائه یک تبلت بزرگ تر و با امکانات بهتر ارائه شده‌اند. طبق گزارشات بیرون آمده، تبلت جدید سامسونگ، بر خلاف گلکسی فولد بوده و به شکل لولایی باز و بسته می شوند. بهتر بگم این تبلت ها از بالا به پایین خم می شوند.

اندازه تبلت های تاشو سامسونگ

نسخه های قبلی تبلت های تاشو سامسونگ، در اندازه های بزرگ ۱۱ و ۱۲٫۴ اینچ ارائه شدند ولی به نظر می رسد با توجه به گزارش وب سایت هلندی LetsGoDigital، تبلت های جدید سامسونگ قرار است در اندازه های بزرگتر ارائه شوند که این یعنی یک تبلت بسیار کاربردی و قابل حمل. البته اندازه دقیق تبلت های تاشو سامسونگ هنوز مشخص نشده و نمی توان نظری در مورد اندازه دقیق تبلت ها ارائه نمود.

اندازه تبلت های تاشو سامسونگ

ضخامت بسیار کم تبلت های تاشو جدید

همانطور که گفته شد، توسعه تبلت های تاشو توسط سامسونگ باعث شد که این مقاله را نگارش کنیم و با توجه به تصاویر منتشر شده از طرح ابتدای تبلت های تاشو سامسونگ، می توان گفت که ضخامت صفحه و بدنه این تبلت های کمتر شده ولی هنوز درباره استحکام و مقاومت صفحه نمایش نمی توان نظری داد. به علاوه طبق عکس های منتشر شده از این تبلت باید گفت که پورت Type-C و اسپیکر تبلت در یک سمت لولا و دکمه پاور آن در سمت دیگر قرار دارد. البته هنوز برای ارائه نظر قطعی خیلی زود است و تا زمان رونمایی رسمی از تبلت ها، نمی توان به جزئیات دقیق آن پرداخت.

سیستم سخت افزای تبلت های تاشو

همانطور که گفته شد، هنوز هیچ مشخصات دقیقی از تبلت های تاشو جدید سامسونگ ارائه و منتشر نشده و حتی نمی توان درباره جزئیات ظاهری تبلت نظر داد چه برسد به بررسی سیستم سخت افزای تبلت های تاشو. البته با توجه به این که سامسونگ درصدد است تا در ارائه تبلت های تاشو به موفقیت چشمگیری برسد، مطمئنا سعی می کند از هر نظر تبلت های جدید خود را از سری Galaxy Fold بهتر بسازد؛ ولی تا زمانی که این تبلت های رونمایی نشوند، نمی توان به موفقیت یا شکست سری تاشوی تبلت های سامسونگ پرداخت.

5/5 - (5 امتیاز)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا