احادیث و سخنان بزرگان

جملات انگیزشی زیبا و جدید سری اول

بسیاری از افراد بر این باورند که جملات انگیزشی بسیار کلیشه ای و شعار گونه هستند. شاید در دید اول این تصور درست باشد اما اگر از این جملات در زمان و مکان درست استفاده شود، می تواند با نتایج عالی همراه باشد. هنگامی که با انگیزه و پر انرژی باشیم می توانیم از تک تک لحظات زندگیمان بیشترین استفاده را ببریم و همین موضوع می تواند بر اخلاق و رفتار ما تاثیرات مثبت زیادی را بر جا بگذارد. به صورت کلی می توان گفت این جملات کیفیت زندگی ما را در برهه ای از زمان که پر انگیزه و انرژی هستیم بالاتر خواهد برد.

سخن درباره تسلیم نشدن

جملات انگیزشی زیبا و جدید سری اول

تنها باید بدانید چه زمانی واقعا خواهان موفقیت هستید. چرا که در چنین شرایطی به هیچ عنوان تسلیم نخواهید شد و هرچقدر که شرایط رو به سختی برود باز هم دست از تلاش بر نخواهید داشت.

*******

در طول زندگی خود مسئولیت پذیر باشید. به این موضوع توجه داشته باشید که این تنها شما هستید که قادرید به هر موفقیتی که در ذهن دارید خود را برسانید.

*******

از کارهایی که در طی زندگی خود انجام داده ام به هیچ عنوان متاسف نخواهم شد. اما از تمام موقعیت هایی که در زندگی من به وجود آمده و از آن استفاده نکردم، پشیمانم.

سخن درباره شروع و قدر دانستن زمان

به گفته جاشوه جی مارین چالش هایی که در طی زندگی هر کسی به وجود می آید می تواند تنها دلیلی برای سرگرم کننده شدن زندگی شما باشد و غلبه بر آن می تواند موجب معنا دار شدن زندگی شود.

*******

من در طی زندگی تنها دو قانون خواهم داشت: قانون اول تلاشت را بکن که به خواسته هایت برسی و قانون دوم به بهترین شکلی که می توانی تلاش کن. این تنها راهی است که می توانی احساس دست یابی به چیزی را تجربه کنی. (کلنل ساندرز- موسس رستوران های زنجیره ای KFC)

*******

از جمله مهم ترین کلید های موفقیت در طی زندگی می تواند دارا بودن نظم در انجام کارها باشد. حتی اگه شما هیچ میلی به انجام این کار نداشته باشید اما بدانید که مهم است می بایست انجام شود. (برایان تریسی)

*******

کسانی که در زندگی صبر پیشه کنند، شاهد بهترین رخداد ها در زندگی خود خواهند بود. (جورج فورمن لوکاس)

سخن درباره هدف و نیاز

خوشبختی یک زندگی را در دارایی زیاد، مسافرت، خوشگذرانی و پوشیدن لباس های برند خلاصه نکنید. چرا که خوشبختی می تواند تجربه معنوی از زندگی کردن هر لحطه از عمر با عشق و قدردانی باشد. (دنیس ویتلی- کارآفرین برجسته ایالات متحده آمریکا)

*******

در کنار افرادی زندگی کنید که مورد توجه آن ها قرار بگیرید نه این که تنها شما را تحمل کنند. چنانچه ان ها ارزش واقعی شما را نمی دانند بهتر است که در روابط خود یک شروع جدید را تجربه کنید.

*******

عمر انسان کوتاه است، پس بهتر است که از زندگی خود نهایت لذت را ببرید.

*******

کشق کمیاب است. برای به دست آوردن آن از هیچ تلاشی دریغ نکنید.

*******

خشم ویران کننده است، از آن بپرهیزید.

*******

ترس وحشتناک است، تا زمانی که با آن روبرو نشده باشید.

*******

خاطرات شیرینند، پس قدرشان را بدانید.

رای دادن
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا