سبک زندگیمقالات متفرقه

تاثیر قدرت ذهن در رسیدن به آرزوهایمان

تاثیر قدرت ذهن در رسیدن به آرزوهایمان

همه ما کمابیش چیزهایی در مورد تاثیر افکار ذهنی و باورهایمان در تحقق رویاها شنیده ایم. این یک موضوع کاملا اثبات شده است که می توانیم با تمرکز بر خواسته ها و اهداف و با کمک نیروی خارق العاده ذهن به ایده آل هایمان نزدیک شویم. پس باید برای تمرکز بر قدرت ذهن برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم تا اتفاقات ناخواسته ای را به زندگی جذب نکنیم.

این جهان به طور کلی از مجموعه ای از انرژی ساخته شده است که از شکلی به شکل دیگر تبدیل می شود. افکار و انرژی هایی که از ذهن شما سرچشمه می گیرد بی هدف رها نمی شود و به مقصدی در کائنات می رسد. در این هنگام است که کائنات مطابق با انرژی و ارتعاشاتی که انتقال می دهید به شما پاداش می دهد.

زمانی زندگی شما پربار و ثمر بخش خواهد بود که از فعالیت های خود در هر لحظه از عمر لذت ببرید. برای اینکه از قدرت ذهن خود در مسیر تحقق آرزوها استفاده کنید باید ذهن را از افکار خوب و مثبت، اندیشه های امیدوار کننده و احساس سلامتی و نشاط پر کنید. هر چه بیشتر بر تجسم خوبی ها و موفقیت ها و اتفاقات خوب تمرکز کنید ضمیر ناخودآگاه شما رویدادهای مثبت تری را به سمت شما جذب می کند.

قدرت ذهن انسان

برای اینکه هر روز به آرزوهایتان نزدیک تر شوید باید هر ایده ای را که در ذهن خود دارید به صورت تصویری در ذهن تان تجسم کنید گویی که واقعا به آن رسیده اید. این شیوه تصور کردن و واقعی انگاشتن رویاها به مرور زمان بر ضمیر ناخودآگاه تاثیر می گذارد و بر اساس قانون جذب نتایج آن بر رفتار، اعمال و تجربه های ما از زندگی تاثیر می گذارد.

پس همیشه آرزوهایتان را با تمام جزئیات در ذهن تجسم کنید و باور داشته باشید که به آن می رسید در این صورت ضمیر ناخودآگاه کار خود را آغاز کرده و اثرات آن را به طور واقعی دریافت می کند و این گونه آرزوها با قدرت ذهن در عالم واقعیت جذب می شود و تحقق می یابد.

رای دادن
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. سلام تاثیر قدرت ذهن بیشتر مواقع برای بنده ایجاد شده خیلی مطلب آموزنده بود.ممنون

    1. سلام سلامت باشید همراه عزیز وب سایت برزام بدون شک باورهای ذهنی ما بسیار موثر و کاملا صحیح عمل می کنند به شرطی قلبا باور داشته باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا