مقالات علمی

کائنات در زندگی ما چه تاثیری دارد؟

در این مقاله، می خواهیم توصیف کاملی از آنچه کائنات است و چگونه می تواند ما را به اهداف و خواسته های خود در زندگی برساند ، ارائه دهیم. کائنات چیست؟ و برای کمک به زندگی ما چه کاری می تواند انجام دهند؟ بنابراین تا پایان با ما همراه باشید.

کائنات

کائنات چیست ؟

هر آنچه در هستی، آسمان ها و زمین وجود دارد کائنات نامیده می شود ، تمام انرژی های جهان کائنات نامیده می شوند. همه انسانها ، گیاهان ، حیوانات ، ستارگان ، ماه ، خورشید ، کهکشان ، آسمان و … بخشی از آن هستند. جهان توانایی تحقق بخشیدن به همه اهداف و خواسته های ما را دارد ، یعنی ما می توانیم با قدرتش به هر چیزی در این جهان برسیم.

از گذشته های دور تا به امروز، از مشاهیر بزرگ و مشهور گرفته تا افراد معمولی، همه دریافته اند که هر کسی هر کاری در این دنیا انجام دهد، جواب آن را در همین دنیا خواهد گرفت. این بدین معناست که آنها این قانون را پذیرفته بودند اما با نام آن آشنایی نداشتند. اشاره های زیادی درباره کائنات در ادیان شرقی مانند هندو، بودائیسم و … وجود دارد.

به طور کلی ، این بدان معنی است که هر موقعیتی که امروز در آن قرار داریم نتیجه افکار، احساسات و تصمیمات گذشته ما است.

کائنات در زندگی

تاثیر کائنات در زندگی ما

آنچه که درباره قانون کائنات می دانیم این است که، افکار، اعمال و اندیشه های ما جزئی از کائنات است. یعنی اگر افکار ما منفی باشد قطعا اتفاقات منفی و بدی برای ما اتفاق خواهد افتاد و هرچقدر نسبت به زندگی خوشبین باشیم و افکار مثبتی را در ذهن خود بپرورانیم، اتفاقات خوب برای زندگی ما خواهد افتاد.

حتما این اتفاق برایتان افتاده که در ذهنتان دلتنگی چیزی یا کسی شده اید و بعد از چند دقیقه می بینید آن شخص به دیدن شما آمده است. در دل خود میگویید ای کاش از خدا چیز دیگری می خواستم. این ها همه تاثیر قانون کائنات است و اگر به صورت متمرکز و قوی به خواسته های خود فکر کنید و برای رسیدن به آن عمل کنید، قطعا به آرزوهای خود خواهید رسید.

3/5 - (2 امتیاز)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

    1. سلام وقت بخیر در مورد تاثیر کائنات شک نداشته باشید دلیل بزرگش هم اقداماتی هست که ما انجام می دهیم و نتیجه ی آن را می بینیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا