مذهب شاهرخ خان بازیگر

شخصیت و مذهب شاهرخ خان بازیگر هندی

شاهرخ خان بازیگر هندی در ۲ نوامبر ۱۹۶۵ در دهلی نو پایتخت هندوستان متولد شد. او در یک خانواده معتقد و مسلمان و پشتون به دنیا آمد اما اصالت خانوادگی او به افغانستان بر می گردد. با اینکه در یک خانواده متوسط به دنیا آمد اما در حال حاضر ستاره سینمای هند با دستمزدهای رویایی است.

شخصیت شاهرخ خان

شاهرخ خان بازیگر مسلمان هندی در واقع یکی از سه سوپر استار مرد معروف بالیوود در کنار سلمان خان و عامر خان در حدود بیست سال است که فعالیت دارد. جالب این است که بیش از دو دهه می گذرد و همچنان شاهرخ خان لقب جوان ترین بازیگر سینمای هند را به خود اختصاص داده است.

شاهرخ خان در یکی از مصاحبه هایش اذعان داشته که بدون وجود طرفدارانش هیچ جایگاهی ندارد و تمام محبوبیت و مشهور بودنش را مدیون طرفدارانش است. او اعتقاد دارد دلیل آن چیزی که باعث شده در بازیگری اش به سرعت پیشرفت کند و بدون خستگی فعالیت داشته باشد، عشق و محبتی است که از هوادارانش دریافت می کند.

او در خصوص ایده آل ها و الگوهایش در سینمای هند می گوید که همیشه آرزو داشته است به جایگاه نصیر الدین شاه، آمیتاب باچان و نانا پاتکار برسد و به این سه بازیگر علاقه زیادی دارد.

شاهرخ خان شدیدا به عقاید و فرهنگ هندوستان پایبند است و به زادگاه خود عشق می ورزد. او تصور می کند بازیگران هندی می توانند در فیلم های هالیوودی حضور داشته باشند اما باید هویت و فرهنگ خود را همچنان حفظ کنند. او اظهار امیدواری می کند که بتواند در یک فیلم بین المللی بازی کند که روایتی جهانی دارد و تماشاگرانی از سراسر دنیا را به خود جلب کند.

شاهرخ خان بر فرهنگ خاص خود پافشاری دارد و می گوید که در هندوستان خانواده ارزش ویژه ای دارد و صمیمیت موجود در خانواده های شرقی را در کمتر منطقه دیگری می توان یافت.

درباره kh.a

همچنین ببینید

علی علیه السلام اسطوره

امام علی علیه السلام اسطوره تاریخ بشریت

با سلام امروز در وب سایت برزام با نوشته ی امام علی علیه السلام اسطوره …

2 نظرات

  1. چه عکس خوشگلی ازش گذاشتین از خودش زیباتر انگاری

    • یکی از شخصیت ها محبوب تقریبا در ایران نیز است که به عنوان ستاره سینمای هندوستان تصاویر زیبایی ازش موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *