موبایل

آیفون ۱۲پرفروش ‌ترین گوشی جهان

آیفون ۱۲ جدید ترین گوشی هوشمند شرکت اپل که زمان زیادی از عرضه شدن آن نمی گذرد، به پر فروش ترین گوشی جهان تبدیل شده. شاید شنیدن این که آیفون ۱۲ پرفروش‌ترین گوشی جهان باشد، با توجه به قیمت این گوشی و سایر رقبا، کمی برای شما تعجب برانگیز باشد ولی با توجه به این که این افتخار آفرینی شرکت اپل در سری های قبلی این گوشی مثل آیفون ۱۱ هم به چشم می خورد، تبدیل شدن آیفون ۱۲ به پرفروش ترین گوشی جهان چیزی عادی باشد.

آیفون ۱۲ پرفروش ‌ترین گوشی جهان

 

آیفون 12 فروش فوق العاده

همانطور که گفته شد، نه تنها آیفون ۱۲، بلکه گوشی آیفون ۱۱ هم که قبل تر از این مدل معرفی شده بود، پر فروش ترین گوشی سال بود که با آمدن سری ۱۲ جای خود را به این گوشی ها داد. البته اپل پای خود را از رتبه اول فراتر گذاشته و رتبه دوم تا چهارم گوشی های پر فروش جهان نیز متعلق به سری های Pro، Pro Max و آیفون ۱۱ است. با در نظر گرفتن این موضوع، می توان گفت که آیفون در ژانویه ۲۰۲۱ به پرفروش‌ترین گوشی جهان تبدیل شده و برند اپل هیچ جای رقابتی برای سایر گوشی ها نگذاشته‌اند و بازار را به طور کامل در اختیار خود دارند.

همچنین بخوانید:بهترین صفحه نمایش موبایل و تفاوت آنها

تجدید نظر در تولید آیفون ۱۲ مینی به دلیل شروعی نافرجام!

یکی دیگر از محصولات برند اپل که همراه ۳ نسخه دیگر آیفون ۱۲ راهی بازار شده بود، آیفون ۱۲ مینی است که نتوانسته مانند سایر گوشی های خانواده خود فروش بسیار خوبی داشته باشد و در رتبه ۸ پر فروش ترین گوشی های هوشمند که البته رتبه زیادی بدی هم نیست و همین موضوع، اپل را امیدوار نگه داشته تا روی سری آیفون ۱۳ مینی کار کرده و با توسعه این گوشی، این سری را نیز جزو پرفروش ترین گوشی های هوشمند قرار دهد.

فهرست پرفروش‌ترین‌ گوشی های ژانویه ۲۰۲۱

بد نیست که به سایر گوشی های پرفروش ژانویه ۲۰۲۱ نیز یک نگاهی جزئی داشته باشیم تا اگر به دنبال یک گوشی با کیفیت ولی ارزان تر هستید، بتوانید بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید. همانطور که گفته شد ۴ رده اول مخصوص برند اپل بود و با توجه به این موضوع باید گفت رده ۵ و ۶ هم برای دو گوشی Redmi 9A و Redmi 9 برند شیائومی است. البته سامسونگ هم از این قاعده عقب نماند و دو گوشی Galaxy A20S و Galaxy A31 به ترتیب در رده ۷ و ۹ قرار دارند.

شیائومی ردمی 9 پرفروش ترین

میزان فروش سری آیفون ۱۲ برای برند اپل

همانطور که گفته شد، آیفون ۱۲ یکی از موفق ترین سری گوشی های اپل است که مجال برای رقبا و حتی سایر گوشی ها هم خانواده و قدیمی تر از خود نگذاشته. به طور کلی آیفون ۱۲ و دو گوشی هم خانواده این سری توانسته‌اند بیش از ۷۵ درصد فروش اپل را به خود اختصاص دهند که یک موفقیت بزرگ برای شرکت اپل به حساب می آید. مطمئنا دلیل فروش فوق العاده گوشی آیفون ۱۲، ویژگی و مزایایی است که به صورت اختصاصی در این گوشی به کار رفته.

رای دادن
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا