کامپیوترموبایل

بهترین شبکه اجتماعی برای کسب درآمد در ایران

در این مقاله به مهمترین شبکه اجتماعی برای کسب درآمد در ایران که می توانید از آن کسب درآمد کنید، می پردازیم تا اگر تا الان نتوانسته‌اید از طریق اینترنت به یک درآمد بالا برسید، بهترین گزینه ممکن را در اختیار داشته باشید. تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا کسب درآمد از شبکه های اجتماعی را از همین امروز شروع کنید.

بهترین شبکه های اجتماعی در ایران برای کسب درآمد

همانطور که گفته شد، در این مقاله قصد مهم ترین شبکه اجتماعی در ایران که می توانید از آن کسب درآمد کنید را داریم که با توجه به این موضوع، می توان گفت بر خلاف تصور عموم، تنها شبکه اجتماعی برای کسب درآمد اینستاگرام نمی باشد. با تمام تفاسیر گفته شد، در ادامه مهم ترین شبکه اجتماعی در ایران که می توانید از آن کسب درآمد کنید، معرفی می کنیم.

۱-اینستاگرام (Instagram)

شبکه اینستاگرام مهم ترین شبکه اجتماعی در ایران است که به صورت منحصر به فرد در اختیار شما قرار دارد تا به واسطه بازاریابی و تبلیغات بتوانید از آن کسب درآمد کنید. مهم ترین فاکتور در شبکه اینستاگرام که می تواند شما را به درآمد برساند، افزایش فالوور و فعالیت مستمر است.

دقت داشته باشید که در اینستاگرام لزومی برای تبلیغات محصولات و خدمات به خصوص خودتان نمی باشد و شما می توانید از طریق تبلیغات برای سایر افراد یا شرکت ها به درآمد برسید. به علاوه شیوه های دیگری مثل مدیریت پیج یا فروش فالوور، لایک و کامنت هم جزو روش هایی هستند که شما را می توانند به صورت مستقیم به درآمد برسانند.

اینستاگرام مهم ترین شبکه کسب درآمد اجتماعی در ایران

۲-لینکدین (LinkedIn)

دومین شبکه‌ی اجتماعی پولساز در ایران که به صورت حرفه‌ای در زمینه کسب و کار فعالیت دارد، لینکدین است. این شبکه برخلاف اینستاگرام و سایر شبکه ها بوده و جایی برای افرادی که به دنبال موارد حاشیه‌ای مثل موضوعات اینستاگرام هستند، نیست. در این شبکه با به معرض نمایش قرار دادن رزومه و توانایی های خود می توانید به درآمد برسید. بهتر بگم این شبکه مکانی برای پیدا کردن فرصت های شغلی است.

۳-یوتیوب (YouTube)

یوتیوب هم جزو شبکه هایی است که با فعالیت در آن می توانید به درآمد برسید. البته با توجه به فیلتر بودن این شبکه، شاید برداشت وجه در آن شما را به زحمت بیندازد ولی درآمد این شبکه می تواند بسیار عالی باشد. در حاضر یکی از مهم ترین منبع درآمد افرادی که در فضای مجازی حضور دارند، یوتیوب است و شما هم می توانید از این شبکه به درآمد خوبی برسید.

مهم ترین فاکتور در یوتیوب برای کسب درآمد تعداد بازدید ویدیوهای شماست که این موضوع هم ارتباط مستقیم با تعداد سابسکرایب (subscribe) های شما دارد.

۴-فیس بوک (Facebook)

یکی دیگر از شبکه های مهم که به واسطه فیلترینگ زیاد به چشم نمی خورد، فیس بوک است که شما می توانید در آن به روش های مختلفی مثل تبلیغات هوشمندانه یا Lookalike Ads به درآمد برسید. به علاوه از این شبکه می توانید برای جذب مخاطب هدفمند و تبلیغات گسترده برای کسب و کار اینترنتی خود استفاده کنید. البته مطمئنا اقبال شبکه‌ای مثل اینستاگرام با توجه به نبود فیلترینگ خیلی بیشتر از فیس بوک است.

درآمد از فیس بوک

۵-تلگرام

پنجمین شبکه اجتماعی مهم برای کسب درآمد که با وجود فیلتر شدن همچنان بین افراد محبوبیت دارد تلگرام می باشد این شبکه اجتماعی با قابلیت های زیادی که دارد باعث درآمد بسیاری از صاحبان کسب و کار و افراد جویای کار شده است.برای راه اندازی و ایجاد شغل در این شبکه اجتماعی نیاز به هیچ سرمایه ای نمی باشد.

یکی از موارد دیگری که در تلگرام مورد توجه می باشد این است که بسیاری از افراد برای معرفی کسب و کار خود و ارتباط با مشتریانشان اقدام به راه اندازی کانال در تلگرام می کنند.

4/5 - (5 امتیاز)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا