کسب و کار

ایده جدید برای کسب و کار اینترنتی در منزل

کسب و کار اینترنتی در منزل

شاید اکثرا در سایت های اینترنتی و شبکه های مجازی کلماتی مانند: کسب وکار اینترنتی، کسب درآمد با اینترنت یا حتی کسب و کار اینترنتی در منزل را شنیده اید. معمولا تمامی این سایت ها و کانال ها ایده های خوبی برای کسب درآمد در اینترنت به شما میدهند. با بررسی هایی که ما درباره این ایده ها کردیم، متوجه شدیم اکثر مردم نمیتوانند این ایده ها را عملی کنند، زیرا نیاز به دانش و مهارت های خاصی مانند برنامه نویسی ، طراحی سایت و… دارد. حتی بعضا باید وقت خود را برای یادگیری نرم افزارهای حرفه ای گذاشت و با توجه به شرایط امروز و مشغله های فراوان، اکثر مردم از یادگیری این نرم افزارها صرف نظر میکنند و قید کسب و کار اینترنتی را می زنند.

ما در این یادداشت قصد داریم یک ایده به شما بدهیم تا با آن و با مهارتی که خودتان دارید بتوانید به راحتی در اینترنت درآمد کسب کنید .

کسب و کار اینترنتی در منزل

برای کسب و کار اینترنتی در منزل مهارت خودتان را بشناسید

لازم نیست برای شروع کسب و کار اینترنتی در منزل دست به کارهای خارق العاده ای بزنید، فقط کافیست مهارت خودتان را بشناسید. معمولا اکثر انسان ها از دوران کودکی دارای استعداد یا مهارت خاصی هستند که اگر کمی به مهارت خودشان توجه کنند متوجه میشوند که چه راه های درآمد زایی در مهارتشان نهفته است. شاید شما میتوانید نقاشی طراحی کنید یا بلد هستید صنایع دستی درست نمایید یا خیاطی و خوشنویسی بلد هستید، یا شاید هم بلد هستید غذای خانگی درست کنید یا حتی میتوانید ترشیجات و تنقلات در منزلتان درست کنید و خیلی کارهای دیگری هست که هر انسان میتواند آن را بلد باشد و انجام دهد. مهم این نیست که کدام یک از این مهارت ها را دارید، مهم این هست که  بتوانید از هنر و مهارت خودتان استفاده نمایید و آن را با بقیه به اشتراک بگذارید و به بقیه نشان دهید که چه هنری دارید.

قطعا افراد زیادی هستند که خواهان هنر شما می باشند. اما چگونه این افراد ( مشتری) را پیدا نماییم؟درست است که شما کسب و کار اینترنتی در منزل دارید، اما لازم نیست که شما مشتری را پیدا کنید، بلکه مشتری در بعضی ازسایت ها و اپلیکیشن ها آماده هستند و فقط دنبال کسی هستند که چیزی برای فروش داشته باشد. دیوار، شیپور و… از این مدل هستند.

شروع کسب و کار اینترنتی در منزل

از کجا شروع کنم تا در کسب و کار اینترنتی در منزل موفق شویم  ؟

شما برای کسب و کار اینترنتی در منزل باید از مهارت خودتان شروع کنید. مثلا اگر در زمینه صنایع دستی مهارت دارید، فقط کافیست با درست کردن صنایع دستی محل زندگی خودتان آن را در فضایی مانند دیوار یا شیپور و … قرار دهید. خواهید دید که چه مقدار مشتری میتوانید برای مهارتتان جذب کنید. بعد از مدتی میتوانید با ایجاد کردن کانال در شبکه های مجازی کسب وکارتان را رونق دهید و حتی میتوانید در آینده ای نه چندان دور به طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای مخصوص کارهایتان هم فکر کنید.

سخن آخر:

تلاش کنید، صبور باشید، کیفیت کارتان را هر بار زیاد کنید، به پیشرفت در کارتان فکر کنید و در آخر ناامید و خسته نشوید. کسب و کار اینترنتی در منزل ساده تر از آن چیزی هست که در ذهن خودمان ساخته ایم.

رای دادن
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا