بازیگرانی که در شبکه نمایش خانگی معروف شدند

بازیگرانی که در شبکه نمایش خانگی معروف شدند

این روزها شبکه نمایش خانگی به سرعت در حال گسترش است و روز به روز به تعداد سریال ها و فیلم هایی که به شکل انحصاری در این شبکه تولید ، پخش و دیده می شوند افزوده می شود. در نتیجه جای تعجب ندارد که بسیاری از بازیگران تازه کار و نسل جدید، ترجیح می دهند کار خود را با بازی در سریال های شبکه نمایش خانگی شروع کنند و از این طریق خود را به مخاطبین ایرانی معرفی نمایند. در این مطلب با بازیگران جدید شبکه نمایش خانگی که توانستند از این راه معروف شوند، آشنا می شویم.

پردیس پورعابدینی

پردیس پورعابدینی یکی از بازیگران تازه کار در شبکه نمایش خانگی است که توانست با بازی در سریال پر مخاطب آقازاده به شهرت برسد. پردیس پورعابدینی در ۲۲ فروردین ۱۳۷۹ متولد شد و قبل از بازی در سریال آقازاده، با بازی در نمایش قصه ظهر جمعه توانست نظر مثبت کارگردانان فعال در شبکه نمایش خانگی را به خود جلب کند. این بازیگر جوان در سریال آقازاده نقش مقابل سینا مهراد را بازی کرد و موفقیت او آنقدر چشمگیر بود که مسعود کیمیایی برای فیلم سینمایی خائن کشی به او به عنوان یکی از بازیگران خود اعتماد کرد.

پردیس پورعابدینی

مرتضی امینی تبار

سریال زخم کاری که محمد حسین مهدویان آن را کارگردانی کرده است، یکی از سریال هایی بوده که توانسته چندین تن از بازیگران تازه کار شبکه نمایش خانگی را به مخاطبین معرفی کند. مرتضی امینی تبار در زخم کاری به عنوان فرزند مالک، با بازی جواد عزتی به ایفای نقش پرداخت. نقش مرتضی امینی تبار در این سریال میثم نام داشت و توانست توجه مثبت طرفداران زخم کاری را به خود جلب کند. مرتضی در رشته بازیگری تحصیل کرده است و تئاتر های دانشجوی جزو اولین تجارب او در این حرفه بوده اند.

مرتضی امینی تبار

سارا حاتمی

یکی دیگر از بازیگران جدید شبکه نمایش خانگی که با سریال زخم کاری معروف شد، سارا حاتمی نام دارد. سارا حاتمی از بازیگران دهه هشتادی شبکه نمایش خانگی می باشد که هنوز در اول راه بازیگری قرار دارد اما تا همین جا هم نشان داده که استعداد خوبی برای ادامه این مسیر دارد.

سارا حاتمی در نقش مائده که به نوعی نقش مقابل مرتضی امینی تبار بود به ایفای نقش پرداخت و تجربه گران بهایی از بازی کنار جواد عزتی،‌ سیاوش طهمورث، مه لقا باقری و … کسب کرد. سارا بازیگری را در کلاس های بازیگری اشکان خطیبی آموخت که خود یکی از بازیگران فعال در شبکه نمایش خانگی و سریال خاتون می باشد.

بازیگران شبکه نمایش خانگی سارا حاتمی

امیرحسین فتحی

سریال پر طرفدار شهرزاد که در سه فصل به نمایش گذاشته شد، سرشار از بازیگران با تجربه و نام آشنایی مثل ترانه علی دوستی، علی نصیریان، فریبا متخصص، شهاب حسینی و … بود؛ اما در این بین، امیرحسین فتحی به عنوان یکی از بازیگران تازه کار شبکه نمایش خانگی توانست خوش بدرخشد و نگاه بسیاری از مخاطبان این سریال را به خود جذب کند. امیرحسین فتحی در این سریال نقش ناصر عبدلی را بر عهده داشت. اگر چه این نقش به اندازه چند نقش اصلی سریال پر رنگ نبود، اما با این حال فتحی توانست خود را در ذهن بینندگان سریال تثبیت کند و تجربه ای مهم از بازی کنار ستارگان بازیگری ایران به دست بیاورد.

امیرحسین فتحی بازیگر شبکه نمایش خانگی

ساقی حاجی پور

ساقی حاجی پور از بازیگران کم کاری است که ترجیح می دهد در هر اثری به ایفای نقش نپردازد. او با بازی در سریال همگناه تبدیل به یکی از بازیگران جدید شبکه نمایش خانگی شد که اولین کار خود را در این شبکه تجربه می کنند. نقش ساقی حاجی پور در این سریال بسیار پررنگ بود و باعث شد تا او علی رغم کم کاری خود، به بسیاری از مخاطبان این شبکه شناسانده شود و به شهرتی قابل توجه دست پیدا کند.

ساقی حاجی پور

نهال دشتی

یکی دیگر از بازیگران تازه کار در شبکه نمایش خانگی که با سریال شهرزاد به مخاطبین معرفی شد، نهال دشتی نام دارد. البته نهال دشتی حرفه بازیگری را قبل از شهرزاد و با ایفای نقش در نمایش هملت و همچنین چندین فیلم کوتاه و تله فیلم آغاز کرده بود؛ اما نقشی که باعث شد تا او بیش از پیش به شهرت برسد، نقش میترا خواهر فرهاد با بازی مصفی زمانی در سریال شهرزاد بود.

نهال دشتی

شکیب شجره

شکیب شجره

شکیب شجره یک هنرمند تمام عیار است که علاوه بر بازیگری، در نواختن پیانو نیز مهارت خوبی دارد. شکیب اولین بار با سریال هیولا که توسط مهران مدیری کارگردانی شد به مخاطبان شبکه نمایش خانگی شناسانده شد و یکی از بازیگران تازه کار شبکه نمایش خانگی لقب گرفت. او در این سریال نقش داوود بیزاکودیل یا همان شروین را بر عهده داشت و توانست استعداد های خود در کار طنز را به خوبی نشان دهد.

5/5 - (2 امتیاز)

درباره kh.a

همچنین ببینید

آیا به کاربردهای خرطوم فیل فکر کرده‌اید؟

آیا به کاربردهای خرطوم فیل فکر کرده‌اید؟

آیا به کاربردهای خرطوم فیل فکر کرده‌اید؟ اگر با خواندن عنوان این مطلب متعجب شدید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *