لیست وسایل مورد نیاز برای پیک نیک دوستانه و خانوادگی

چه وسایلی برای پیک نیک ببریم؟

برداشتن وسایل مورد نیاز برای پیک نیک از جمله مواردی است که باید به آن دقت شود تا یک پیک نیک دوستانه را به یک گردش خاطره انگیز و به یاد ماندنی تبدیل کند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که اخر هفته ها با دوستان یا خانواده خود به گردش و سفر می روید، باید نکات ضروری و وسایل مورد نیاز برای پیک نیک را بدانید. ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا تمام وسایلی که در یک پیک نیک دوستانه یا خانوادگی با آنها نیاز خواهید داشت را آماده کنید و به همراه داشته باشید. با ما همراه باشید و این مقاله کاربردی را از دست ندهید.

لیست وسایل مورد نیاز برای پیک نیک دوستانه و خانوادگی

اگر اهل طبیعت گردی و محیط های گردشگری هستید، باید وسایل مورد نیاز برای پیک نیک خود را از قبل آماده کنید و این کار را به دقیقه های آخر حرکت موکول نکنید. چرا که ممکن است به دلیل عجله کردن، بسیاری از وسایلی که می خواهید با خود ببرید را فراموش کنید. از این رو در این بخش فهرستی از وسایل مورد نیاز برای پیک نیک را آماده کردیم که برنامه ریزی سفر را برای شما آسان نموده و از فراموش شدن وسایل جلوگیری می کند.

زیرانداز و چادر

برای هر پیک نیک دوستانه یا گردش خانوادگی، زیرانداز و چادر جزوی از موارد ضروری است. داشتن زیرانداز مناسب پایه و اساس پیک نیک است که باید ابعاد آن متناسب با تعداد افرادی که به پیک نیک خواهید رفت، خریداری شود. همچنین باید در نظر داشته باشید که چادر و زیرانداز بزرگتر باشد تا امکان فضای بیشتر برای دراز کشیدن و استراحت را داشته باشد.

چه وسایلی برای پیک نیک ببریم؟

همچنین بهتر است به ویژگی های دیگر زیرانداز و چادر نیز توجه داشته باشید. به عنوان مثال طراحی زیبا و بانشاط، سبک و قابل حمل بودن، قابلیت شستشو و جنس و کیفیت مناسب از ویژگی هایی است که یک زیرانداز را برای گردش و تفریح مناسب می کند.

سبد پیک نیک

یکی از مهم ترین وسایل مورد نیاز برای پیک نیک، سبد پیک نیک است که پایه و اساس آن را تشکیل می دهد. استحکام خوب و کیفیت ساخت سبد پیک نیک ویژگی مهمی است که باید در هنگام خرید به آن توجه شود. چرا که تمامی ظروف از جمله بشقاب، قاشق، چنگال، لیوان، چاقو، دربازکن، کیسه زباله، مواد خوراکی و مواردی از این قبیل در داخل سبد جای می گیرند که اگر از استحکام کافی برخوردار نباشد، موجب حمل و نقل دشوار و از بین رفتن سایر وسایل درون سبد پیک نیک خواهد شد.

پتو و بالش مسافرتی

بدون شک دراز کشیدن در طبیعت بسیار لذت بخش است اما با توجه به کمبود فضا، می توان پتو و بالش مسافرتی سبک با خود به همراه داشته باشید تا بتوانید در طول پیک نیک دوستانه دراز کشیده و لذت ببرید. امروزه پتو و بالش مسافرتی هایی تولید شده است که علاوه بر اینکه فضای بسیار کمی را اشغال می کنند، کارایی بسیار بالایی دارند که شما می توانید از آنها استفاده نمایید.

لیست وسایل مورد نیاز برای پیک نیک دوستانه و خانوادگی

حتی بالش های بادی وجود دارند که می توانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید آنها را باد کرده و در مواقع دیگر باد آن را خارج کنید که فضای بسیار کمتری را در بر می گیرد. در این موارد باید به کیفیت پتو و بالش مسافرتی توجه کافی را داشته باشید.

پیک نیک گازی و منقل

پیک نیک گازی و منقل جزو ضروری ترین وسایل مورد نیاز برای پیک نیک دوستانه است که باید همیشه همراه خود داشته باشید تا کباب های دلچسبی در طبیعت تهیه کنید و لذت ببرید.

کیف کمک های اولیه

این طبیعی است که در هنگام گردش و تفریح اتفاقات غیر منتظره ای رخ دهد؛ بنابراین بهتر است همیشه یک کیف کمک های اولیه که شامل باند، چسب زخم، بتادین، الکل، قیچی، دارو های ضد درد، آسپرین، کرم ضد خارش و مرطوب کننده همراه داشته باشید تا در مواقع اضطراری از آن استفاده نمایید.

چراغ قوه

داشتن چراغ قوه به همراه باتری اضافه از وسایل مورد نیاز برای پیک نیک است که حتی در مسافت های بسیار کوتاه هم به کار شما خواهد آمد. ممکن است به هر علتی بخشی از تفریح خود را در تاریکی سپری کنید که در این هنگام چراغ قوه بسیار کاربردی خواهد بود.

4.5/5 - (6 امتیاز)

درباره سعید یزدانی

همچنین ببینید

خدمت سربازی

وسایل مورد نیاز برای سربازی

یکی از اصلی ترین دغدغه مشمولانی که به خدمت سربازی اعزام می شوند، این است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.