طنز نوشته

جوک‌های خنده دار سال سری اول

جوک‌های خنده دار سال سری اول

اصلاً چرا جک می‌گوییم؟ از قدیم گفته‌اند که خنده بر هر درد بی‌درمان دواست؛ و ازآنجایی‌که ما کلاً آدم‌هایی هستیم که به سخنان قدیمی‌ها و بزرگ‌ترها گوش می‌کنیم بیخود می‌کنیم که بخواهیم روی حرف آن‌ها حرفی بزنیم؛ اما با اجازه‌ی بزرگ‌ترها یک قید خیلی کوچولو به این سخن گران‌مایه اضافه کنیم به این صورت که خنده بر هر درد بی‌درمان اگر هم دوا نباشد لااقل می‌تواند درد مذکور را تا حدی تسکین دهد تا تحملش برای ما کمی آسان‌تر شود.

 حالا در ادامه می‌خواهیم تعدادی از خنده‌دارترین جک‌های قرن را برای شما تعریف کنیم تا خدایی نکرده اگر درد و دشواری خاصی دارید بتوانید از شدت آن کاسته و بر قدرت خود بیفزایید. در ضمن ذکر این نکته ضروری است که اگر احیاناً یکی از این جک‌ها به نظرتان خنده‌دار نبود، اصلاً به روی خودتان نیاورید و بخندید تا هم ما سرخورده نشویم و هم درد مذکور گول بخورد و آرام شود.

گیتار

تازه گیتار یاد گرفته بودم و داشتم هم‌زمان که گیتار می‌زدم آواز هم می‌خوندم. بابام اومد تو اتاق و گفت عاجزانه ازت خواهش می‌کنم بری سراغ سازهای دهنی. گفتم یعنی این‌قدر بد گیتار می‌زنم؟ گفت نه اونجوری دهنت درگیره و نمی‌تونی بخونی.

جوک گیتار

فرمت فلاپی

یه روز دو تا فلش داشتن با هم دعوا می‌کردن بعد یه فلاپی از کنارشون رد میشه میگه وای وای، فرمتا از بین رفته.

جوک فلاپی

مسافرکشی رفاقتی

پنج‌تا رفیق پولاشون رو روی‌هم میذارن یه ماشین میخرن که از راه مسافرکشی پول دربیارن ولی ورشکست میشن. میدونین چرا؟ چون همشون با هم میرفتن مسافرکشی و جا برای مسافر نمی‌موند.

جوک در مورد رفاقت

آگهی ترحیم

یه روز یه آدم قوزی می‌میره، آگهی ترحیمش به دیوار نمی‌چسبیده.

جوک آگی ترحیم

کتاب‌فروش

طرف میره شهر کتاب، کتابی که امانت گرفته رو پس بده. کتاب‌فروش، خوشحال ازش می پرسه که کتاب چطور بود؟ میگه والا داستان نداشت ولی خیلی شخصیت داشت. کتاب‌فروش میگه ای‌وای پس تو دفترچه تلفن ما رو بردی دو هفته است دنبالش می‌گردیم و پیدا نمیشه.

جوک کتاب فروش

تخم‌مرغ

تخم‌مرغ‌ها وقتی تا دیروقت بیرونن باباشون زنگ میزنه میگه کجایی؟ زود برگرد شونه.

جوک تخم مرغ

بیماری

شانس آوردیم همه مریضی‌ها رو خارجی‌ها کشف کردن وگرنه مثلاً به‌جای پارکینسون باید می‌گفتیم درد حاج مرتضی و پسران به‌جز اصغر.

جوک بیماری

دوست خوب

یه دوست دارم خیلی لاغره هر وقت می‌خواد حرف بزنه میگه بشنو از نی چون حکایت می‌کند.

جوک در مورد رفاقت

گنجشک

یه گنجشک با موتور تصادف می کنه و بی‌هوش میشه. به هوش که میاد میبینه که توی قفسه. بال‌هاشو میزنه تو سرش و میگه ای‌ وای خاک ‌بر سر شدم موتوریه مرد.

جوک گنجشک

 

مامانا

 میدونین مامانا چرا همیشه تو خونه دمپایی پاشون هست؟

چون ی کابوی هیچوقت از اسلحه اش دور نمیمونه.

جوک مامانا

میوه

 کی گفته میوه برا سلامتی خوبه!

دیروز رفتم دو کیلو میوه خریدم شد صد تومن قلبم گرفت نزدیک بود سکته کنم.

جوک در مورد میوه

3.3/5 - (18 امتیاز)
مشاهده بیشتر

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا