روشناسی اجتماعیسبک زندگی

جملات معجزه گر به همسر

جملات معجزه گر به همسر

زندگی مشترک مملو از فراز و نشیب های مختلف و چالش های گوناگون است. گاهی درگیر در مشکلات زندگی می شوید و زندگی مشترک خود را به دست روزمرگی می سپارید و سردی روز به روز بیشتر به رابطه شما حاکم می شود.

برای نجات روز های خوش زندگی خود، کافی است بخواهید! بخواهید تا زندگی شما همواره مثل یک شعر عاشقانه مملو از شور و تازگی باشد.

تنها با گفتن چند جمله زیبا، معجزه را برای زندگی خود به ارمغان بیاورید.

همیشه کلمات پر قدرت ترین عناصر جهان بوده و هستند.

شما می توانید با استفاده از جملات معجزه گر به همسر خود یادآوری کنید که چقدر او را دوست دارید و برایتان با اهمیت است و به این صورت از رابطه آرام و عاشقانه خود لذت ببرید.

آقای خانه، با این جملات دل خانم را آب کن

  • دوستت دارم

در گفتن این جمله خساست به خرج ندهید! خانم ها نیاز دارند که جملات عاشقانه و عاطفی را بشنوند، بار ها و بار ها و هرگز از شنیدن آن خسته نمی شوند.

گفتن جمله هایی مثل دوستت دارم باعث می شود همسر شما از جایگاه و ارزش خود در ذهن و قلب و زندگی شما آگاه شود و تمام مشغله ها و مشکلات زندگی را به هوای همین عشق و دوست داشتن، از یاد ببرد.

پیامبر اسلام می فرمایند : ( این حرف مرد که همسر خود ابراز محبت می کند و می گوید دوستت دارم، هیچ وقت از قلب زن خارج نمی شود)

  • تعریف های عاشقانه

از همسر خود تعریف کنید. با این کار او را شاد می کنید و اعتماد به نفس او بالا می رود

همیشه خصوصیات مثبت و واقعی همسرتان را تمجید کنید

خانم ها دوست دارند که ظاهرشان جذاب و زیبا باشد و این جذابی به چشم همسرشان بیاید.

از زیبایی ظاهری همسرتان تعریف کنید و بگویید که چقدر جذاب و دوست داشتنی است. برای این کار جزئیات را هم بیان کنید تا تاثیر بیشتری داشته باشد.

تعریف های عاشقانه از همسر

  • تا منو داری غم نداری

همیشه به همسرتان یاد آوری کنید که مثل کوه پشت او هستید و مرد زندگی او هستید.

حس امنیت را در قلب و روح همسرتان نهادینه کنید. در زمان استرس و مشکلات ریز و درشت زندگی، با جملات زیبا به او بگویید: “من کنارت هستم نگران هیچ چیز نباش”

خانم خانه، جمله های دلبرانه یادت نره

  • تشکر کردن با کلمه های قشنگ

وقتی همسر شما کار های مردانه انجام می دهد، به زیبا ترین شکل از او تشکر کنید و جوری وانمود نکنید که وظیفه اش بوده و تشکر لازم ندارد. باید بداند که قدرش را می دانید.

  • بزرگترین تکیه گاه منی

با گفتن جمله هایی از این قبیل، به همسرتان بفهمانید که مردانگی او را ستایش می کنید و مرد زندگی شماست که به او تکیه کرده اید.

  • بهت افتخار می کنم

در موقعیت ها و شرایط مختلف به همسر خود بگویید که چقدر به او افتخار می کنید و از اینکه او را دارید چقدر خوشحال هستید. گاهی اوقات این جمله را در حضور دیگران هم بگویید. در این موقعیت همسرتان احساس غرور می کند.

4.5/5 - (4 امتیاز)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا